Spolupráce

24. 08. 2010 v 16:35 vložil / 18. 10. 2016 v 14:55 upravil Tomáš | trvalý odkaz

V rámci Spolku pro léčebnou pedagogiku a sociální terapii, jehož je Dílna Eliáš členem, spolupracujeme s řadou antroposofických dílen a škol - s Akademií sociálního umění Tabor, Společenstvím Dobromysl, Dílnou Gawain, Atelierem Tilia, Chráněnou dílnou Ignis, o.p.s. ,Via Roseta, o.p.s. Lemniskáta - život bez bariér, Speciální waldorfskou školou J. A. Komenského, Dílnou Jinan, Nadací TABOR a Camphillem České Kopisty.

Pravidelně poskytujeme praxe studentům středních a vysokých škol sociálně pedagogického zaměření, především zVOŠ JABOK, SŠ - Waldorfské lyceum, dále např. studentům z Masarykovy univerzity, z Jihočeské univerzity, Univerzity J.E. Purkyně v Ústí nad Labem, VOŠ pedagogické a sociální Evropská, Vysoká škola medzinarodného podnikania v Prešově, ze školy Kavčí Hory a účastníkům kursu Pracovník v sociálních službách.

Na exkurze k nám dochází děti základních škol, např. ze ZŠ waldorfské v Jinonicích, ZŠ praktické v Čimicích, ZŠ speciální Starostrašnická, ZŠ speciální Rooseweltova, speciální ZŠ a SŠ waldorfská a dalších.

Díky spolku je Dílna Eliáš členem ECCE - Evropské rady pro léčebnou pedagogiku a sociální terapii se sídlem v Holandsku.