Stát se uživatelem služby

19. 12. 2011 v 3:40 vložil Ondřej / 02. 02. 2021 v 10:00 upravil Tomáš | trvalý odkaz

Máte zájem k nám chodit? To nás těší! Kontaktujte nás, prosím:

  • napište nám mail na dilna@dilnaelias.cz nebo zatelefonujte na +420 224 311 432
  • uveďte své jméno a svůj telefon nebo mail
  • uveďte, že máte zájem o naši sociální službu
  • můžete doplnit něco o sobě a proč k nám chcete

Během několika dnů Vás budeme kontaktovat. Nabídneme termín, kdy se k nám budete moci přijít podívat na nezávaznou návštěvu.

První návštěva - informační schůzka

Na konci návštěvy si společně promluvíme a zhodnotíme, zda se vám u nás líbí, co od spolupráce s námi očekáváte, jaký máte osobní cíl a zda je pro Vás naše dílna vhodná. Řekneme Vám také podrobnější informace o dílně a jejím chodu. 

Pokud potřebujete při jednání zákonného zástupce(popř. praktikanta, blízkého kamaráda) je možné, aby byl při tomuto rozhovoru přítomen.

Pokud je budeme mít zrovna volnou kapacitu, pozveme Vás na jednodenní zkušební den. Pokud nebude volné místo, tak Vás napíšeme do seznamu zájemců a při uvolnění místa Vás budeme kontaktovat.

Jednodenní zkušební pobyt

Pozveme do dílny abyste s námi strávili jeden celý pracovní den a vyzkoušeli si denní režim, aktivity dílny, a také Vás představíme zaměstnancům i uživatelům služby.

Po skončení zkušebního dne se zájemce spolu se zaměstnancem dílny znovu setkají a popovídají si o průběhu dne a o tom zda jsou vzájemně splněna očekávání.

Zkušební doba

Zájemce má možnost si během dvouměsíční zkušební doby vyzkoušet, zda mu služba vyhovuje. Zkušební doba je součástí Dohody o poskytování služby a činí 2 měsíce.

V průběhu zkušební doby Vám zkušení terapeuté pomohou překonat prvotní nejistotu a ostych a budou Vám nápomocni při práci i sebeobsluze. Našim cílem je, aby u nás každý našel své silné stránky, cítil se bezpečně a naučil se je uplatňovat.

Uzavření smlouvy

Po skončení dvouměsíční zkušební doby se stáváte stálým členem dílny. Pokud byste chtěli od nás odejít dříve, je to možné po dohodě kdykoli.

Čtěte více Podmínky poskytování služby Keramická dílna Eliáš